Prawda jest taka, że praktycznie każda kobieta, choć raz fantazjowała na temat seksu lesbijskiego – nie będąc oczywiście lesbijką. Często jednak kończy się to tylko na fantazjach. Mało kobiet decyduje się na „wypróbowanie” seksu lesbijskiego – a szkoda – te które nie próbują, nie widzą co tracą… !

Seks lesbijski ucieczką od mężczyzn?

Wielu mężczyzn uważa, że kobiety biseksualne, bądź lesbijki seksem z kobietami „uciekają” od mężczyzn, którzy je kiedyś skrzywdzili. To nie prawda Panowie. Seks między kobietami może okazać się niesamowicie pociągający i każda Pani, która kiedykolwiek o tym marzyła – powinna tego spróbować.

Jak one to robią?

Po 1 należy zaznaczyć, że kobiety podczas seksu lesbijskiego częściej dochodzą niż podczas seksu z mężczyznami. Dlaczego tak jest !?
Kobieta, podczas dotykania innej kobiety skupia się na delikatnych, subtelnych muśnięciach językiem, pocałunkach; na delikatnym dotyku każdego zakątka ciała,ramion, pleców, dłoni, pośladków… Takie eksperymenty są dla kobiet bardzo podniecające, gdyż mężczyźni „dotykają inaczej” (nie mówimy, że źle, tylko inaczej), intensywniej. Podczas seksu z mężczyzną doznania są zupełnie inne.
Same lesbijki mówią, że Ci, którzy twierdzą iż ich seks to tylko lizanie cipek i palcówka są zwykłymi napalonymi idiotami, którzy naoglądali się zbyt wiele filmów porno – które są reżyserowane i robione na pokaz. Seks lesbijek jest bardzo delikatny i czuły. Chodzi o ocieranie się o siebie, pieszczenie, oczywiście „lizanie cipek” wchodzi w grę, ale po długiej grze wstępnej. Należy wspomnieć, że często używają zabawek, różnego rodzaju gadżetów erotycznych (tak Panowie, dużych wibratorów też). Mimo tego co potocznie mówi się o seksie lesbijskim jest on pełny miłości i uczuć – również te kobiety, które to robią pierwszy raz i nie dlatego, że pociągają ich kobiety, ale zwyczajnie chcą zobaczyć „jak to jest” są pełne uczucia i erotyzmu.

Źródło: gejfilmy.pl